Otsime antropolooge

Rakendusliku Antropoloogia Keskuse tegevusmaastik on lai: tegeleme nii rakenduslike uuringutega kui antropoloogia tutvustamisega ühiskonnas.

RAKi tegevuses on võimalik kaasa lüüa praktikandi või uurijana, kuid kui Sinu muu elukorraldus ei võimalda ette võtta välitöid, ent soovid end antropoloogiaga mingil muul moel siduda – ka siis oled õiges kohas.

Rakendusliku Antropoloogia Keskuse eesmärk on luua tugevam võrgustik Eesti antropoloogide vahel sõltumata nende elupaigast. Meie sooviks on ühiste algatuste kaudu antropoloogiat ja selle väärtust ühiskonnas tutvustada ning luua seeläbi meile kõigile suuremaid võimalusi end erialalselt teostada.

 

Võta meiega ühendust, kui:

Oled tudeng ja otsid praktikakohta. Püüame igal aastal oma projektidesse kaasata Eesti ülikoolides õppivaid sotsiaal- ja humanitaarteaduste tudengeid ning anda neile võimaluse saada praktilisi kogemusi.

Soovid kandideerida uurijaks. Täites ankeedi saame parema ülevaate Sinu kompetentsidest ning kogemustest. Selle põhjal saame Sind kaasata uurijate ettevalmistusprogrammi.

Õpid antropoloogiat hetkel väljaspool Eestit. Väärtustame kõrgelt rahvusvahelisi kogemusi ning mitmekesise taustaga uurijaid. Soovime Sinuga tuttavaks saada ning, kes teab, ehk pakkuda ühe hea põhjuse õpingute järel Eestisse naasmiseks.

Oled õppinud antropoloogiat ja tahad säilitada kontakti erialaga ja mõelda kaasa, kuidas õpitu kasulikkust Eestis nähtavamaks muuta. Antropoloogia erinevate väljundite tutvustamine on üks meie prioriteete ning suurima rõõmuga kaasame sellesse teisi antropoloogia-usku inimesi.

Meiega ühenduse võtmiseks täida ankeet.

Lisainfo: Jaanika Jaanits, jaanika@antropoloogia.ee