Otsime KOMMUNIKATSIOONI- ja MÜÜGIJUHTI

 

Rakendusliku Antropoloogia Keskus on Eestis ainulaadne organisatsioon. Üheaegselt nagu uuringute löögirühm, iduettevõtte arendustiim ja misjonär, kes käib ringi ja kuulutab antropoloogia vajalikkust. Viies läbi antropoloogilisi uuringuid nii era- kui avalikus sektoris, suudame pakkuda klientidele uusi ootamatuid perspektiive neile tuttavana näivatele teemadele ja sikutada neid välja oma mullist. Kui oled valmis meiega ühinema ja aitama meil maailmale antropoloogia väärtust selgitada, ootame sind tööle.

 

Ülesanded

Organisatsiooni ja meie tegevuse nähtavuse tagamine läbi kommunikatsiooni- ja turundustegevuse arendamise ja elluviimise:

Müügitegevuse planeerimine ja läbiviimine:

Ilma milleta hakkama ei saa:

Pakutav töö on osalise tööajaga (0.4) paindliku graafiku alusel. Meie tiim töötab linnade- ja riikidevaheliselt kasutades selleks virtuaalse koostöö platvorme. Füüsilist kohalolu eeldavad müügikohtumised (valdavalt Tallinnas) ja tiimi ühissessioonid ning kontoripäevad Tartus. Organisatsiooni tööd korraldav tiim on väike ja üksteist toetav, koos sinuga on meid kolm. Lisaks tutvud, töötad ja arened koos u 15 meie juures projektipõhiselt töötava antropoloogiga.

 

Kandideerimiseks saada oma CV ja lühike vabas vormis motivatsioonikiri aadressile helelyn@antropoloogia.ee hiljemalt 3. maiks.

Lisainfo: Helelyn Tammsaar, helelyn@antropoloogia.ee