fbpx

KUIDAS LEIDA ÕIGED VASTUSED? KUTSU ANTROPOLOOG KÜLLA!Tihtipeale oleme nii hõivatud, et pole aega kõigega ise tegeleda või jääb teadmistest puudu.
Me ei teadvusta endale, et oleme omadega tegelikult ummikus.

✅ Sa tahad teada, kuidas tõsta nii oma töötajate rahulolu kui produktiivsust❓
✅ Sul on usaldusväärne teenus, kuid puuduvad korduvkliendid ❓ 
✅ Su veebipoest lahkuvad kliendid vahetult enne ostuotsuse tegemist ❓ 
✅ Sa tahad teada, kuidas kolleege ja koostööpartnereid paremini kaasata ❓

Õige teeotsa leidmiseks vajad nutikat kõrvalpilku, et võtta juhtimine taas enda kätte
ja anda hoogu positiivsetele muutustele.  

Arrow DownArrow DownArrow Down

VESTLEME, VAATLEME, ANNAME NÕU

Antropoloogi supervõime on märgata esmapilgul nähtamatut ning seejärel leida sellest ka korduvad mustrid.  Oleme mõttekaaslaseks kõigile juhtidele, disaineritele, kommunikatsiooni- ja turundusekspertidele, kogukonnaarendajatele ning teistele, kes vajavad värsket, inimkeskset vaadet. 

Aita meil uusi koostöövorme testida ja kutsu meid ÜHEKS PÄEVAKS oma ettevõttesse
või organisatsiooni külla! 

Arrow Down

Kõigepealt räägime TASUTA tunniajases kõnes läbi, kas ja mismoodi meist kõige rohkem saaks kasu olla. Oktoobri lõpust kuni detsembri keskpaigani kuulavad ja aitavad sul oma küsimustele kõige kasulikuma fookuse leida Antropoloogia Keskuse tegevjuht Jaanika Jaanits või arendusjuht Liina Rajaveer.


Mõlemad neist on kogemustega ja mitmekesise meetodite pagasiga antropoloogid, kelle terane pilk aitab juhtidel ja meeskondadel näha oma toodet, teenust või hoopis tervet organisatsiooni uue vaatenurga alt.

Tutvu inspiratsiooniks ka meie varasemate projektidega ja loe, kuidas oleme aidanud näiteks Eesti Töötukassat, Riigi Kinnisvara ASi ja Tartu Ülikooli Kliinikumi.  

Mõtle, mis märksõnad sind kõige rohkem kõnetavad: 
✅ Töökeskkond ja -kultuur 
✅ Klientide, kasutajate ja kolleegide kogukonnad 
✅ Kliendi- ja kasutajakogemus
✅ Sõnumite seadmine ja turundus 

Seejärel on sinu otsustada, kas soovid kutsuda meie antropoloogi üheks päevaks külla, et viia läbi antropoloogilised mini-välitööd: vestleme sinu inimestega ja asetame sind huvitavad probleemid juba konkreetsesse konteksti.
Selle tulemusena saad meilt ülevaate koos soovitustega, kuidas edasi minna.

KUTSU MEID KÜLLA!
TEENUSE TESTIMISFAASIS ON HINNAKS 
790 EUR + KM


Arrow Down Kliendikogemus

“RAK kavandas meie uuringu just selliselt, et tulemused oleksid rakenduslikud, ehk vahemaa uuringutulemustest praktiliste otsusteni ei oleks liiga pikk.
Häid sõnu saab öelda ka uuringu läbiviimise professionaalsuse kohta – protsess oli läbimõeldud ja efektiivne, kaasates meiepoolse sisendi, ent mitte koormates meie tiimi tarbetult.”
Mart Parve
FIND.fashion tootearendusjuht
“Swedbankis töötades kogunes panga UX ning teenusedisaini tiimil RAKiga mitu koostöökogemust. Antropoloogidega on alati olnud hea meel koos asju teha.
Tore on näha, et ka konkreetsele briifile lähenevad nad nagu pisikesele uurimistööle – selmet täita täpselt kliendi soovi, üritavad nad algul aru saada, mis tegelikult probleem on ja hoopis sellele lahendusi välja pakkuda. Ettevõttes omakeskis mõeldes võite esialgu valedele järeldustele jõuda, seetõttu soovitan võimalusel alati kaasata võõras pilk, kes näeb probleemi ehk täiesti teise nurga alt.“
Tanel Lips
Telia Eesti digikanalite juht
“RAKi uuring andis meile väärtuslikku tagasisidet, kas meie eesmärgid ühilduvad olemasoleva Paljassaare elanikkonna soovide ja väärtustega. Tore oli avastada, et oleme kohalikega juba suuresti samal lehel.
Saime lisaks uusi mõtteid, mida ise veel läbi mõelda ning teame nüüd täpsemini, millist infot ja kaasamist naabrid meilt ootavad."
Markus Hääl
Hundipea OÜ tegevjuht

Arrow Down Tuleme Sulle appi!

Anname Sinu küsimustele uue perspektiivi, aitame disainida sobiliku plaani ning leiame vastused, mis aitavad liikuda edasi. Antropoloogia abil omandad tööriistad, et nutikamalt ja samm-sammult jõuda lähemale oma kolleegide ning töökeskkonna, klientide, kasutajate vajaduste tundmisele.