KLIENDI - ja KASUTAJAUURINGUD

Rakendusliku Antropoloogia Keskus pakub innovatiivsete ja inimkesksete meetodite abil sinu ettevõttele või organisatsioonile silmiavavaid lahendusi. Peame ühtviisi oluliseks nii analüütilist kui ka tunnetuslikku perspektiivi. UURI LÄHEMALT!

KONSULTATSIOONID

Uudishimu ning teadmisjanu panevad meid end pidevalt täiendama ning alati parimaid lahendusi otsima. Meie antropoloogid toovad sinuni lood ja ilmekad tsitaadid otse inimestelt. Konsulteerime, kuidas neid oma organisatsiooni või ettevõtte hüvanguks kõige paremini kasutada. VÕTA ÜHENDUST!

KOOLITUSED

KOOLITUSTEGA AITAME sul valideerida kõhutunnet, märgata mustreid ja juhtida muutusi, et kasu oleks nii sulle kui kliendile. Rakendusliku Antropoloogia Keskuse tööprotsess põhineb mõistmisel ja empaatial, aga ka aususel ja usaldusel. KÜSI PAKKUMIST!

ANTROPOLOOGIA ABIL DISAINITUD RÄTSEPALAHENDUSED

RAK pakkus lisaks tugevatele folkloristika alastele teadmistele ka muuseumi vajadusi arvestavat suhtlust ja protsessijuhtimist. Paari nädala sisse mahtunud vahekokkuvõtete tulemusel saime suvehooaja ettevalmistamiseks täpselt sellised rakendatavad sisumaterjalid, mida meil vaja on.

RAK mõistab ja saab aru – oskab teha keerulise lihtsaks ja muuta väärt mõtte sisukaks rakendatavaks lahenduseks. Uuringute läbiviimisel on RAK oma valdkonnas ainulaadne ja ideaalne partner.

Paavo Kroon Eesti Maanteemuuseumi kuraator
Tutvu tehtud uuringuga

Blogi

Kõik artiklid