fbpx

Arvamusfestival 2017 & 2018

Meie tagasisidetiim 2017. aasta Arvamusfestivalil.

2017. aastal kogus Arvamusfestival juba järjestikku viiendat aastat tagasisidet, et paremini mõista osalejate ja partnerite kogemusi ning anda oma tegevusele tasakaalukas hinnang. Laekunud tagasisidele, hinnangutele ja soovitustele toetuti festivalikorraldust edasi arendades.

Tagasisideuuringu viis 2017. aastal läbi Rakendusliku Antropoloogia Keskus. Uuringuga soovis Arvamusfestivali meeskond teada saada, kuidas on osalejad rahul festivali ja arutelude korraldusega, kuidas hindavad arutelude korraldajad arutelualade kureerimise ja juhtimise süsteemi ning korraldusprotsessi ja millised on silmapaistvamad muutused viimaste aastate tagasisides. Tutvu täismahus tagasisideuuringuga SIIN!

Saime kinnitust, et tehnoloogia ning antropoloogia vajavad ja täiendavad üksteist. Fotol Jaanus Kase Pipedrive’st, Markus Villig Bolt’ist ning RAKi antropoloogid Keiu Telve ja Ede Tamkivi. 

Arvamusfestivali Avastuste alal korraldasime ka arutelud “Humanizing IT – UX for the future” ning “Demokraatlik diktatuur ja alternatiivsed tõed”. Avastuste ala programmiga, arutelude lühikirjelduste ning osalejatega saad tutvuda SIIN.

Lisaks loe ka blogipostitust, kust saad teada viis põhjust, miks kaasata idufirmasse UX hindamiseks antropoloog.